Wczytuję dane...

White Glo Pure&Natural wybielająca pasta do zębów, zawiera naturalne składniki w 98%.

Naturalnie wybielająca pasta do zębów bez fluoru, SLS, parabenów, bez cukru, sztucznych barwników i konserwantów. White Glo Pure&Natural przynosi korzyści zdrowotne dla zębów i całej jamy ustnej. Pasta idealna dla wegan.

Regularne szczotkowanie zębów tą pastą zapewni twoim zębom naturalną biel, zdrowy i piękny uśmiech.

Produkt nie zawiera: triklosanu, parabenów, nadtlenków, wybielaczy, cukru, siarczanów, nie jest zabarwiany sztucznie. Bez glutenu, organiczne składniki, nie testowana na zwierzętach idealna dla wegan. 

W zestawie z pastą znajduje się unikatowa Eco szczoteczka do zębów White Glo. Wykonana jest z naturalnego bambusa z wysokiej jakości włosiem zaprojektowanym przez specjalistów dentystycznych. Szczoteczka bezpiecznie poleruje powierzchnie zębów bez ścierania. W połączeniu z pastą White Glo Pure&Natural jej cząsteczki bezinwazyjnie rozjaśniają plamy i przebarwienia na zębach. Po zużyciu szczoteczka ulega naturalnej biodegradacji.

Składniki: Calcium Carbonate, Water, Glycerin, Silica, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Cellulose Gum, Flavours (natural), Sodium Saccharin, Mineral Oil, PEG-60, Hydrogenated Castor Oil, BHA, Mentha Piperita Oil (organic), Matricaria recutita (Chamomile Oil) (organic).

Zestaw zawiera pastę do zębów 120 g (85 ml), bambusową szczoteczkę do zębów White Glo.

Kod: 9319871001087

Opakowanie zbiorcze

  • Liczba sztuk w opakowaniu zbiorczym - kartonie:: 

    6

Kod

  • Kod kreskowy: 

    9 319 871 001 087

Język:

  • Język:: 

    Ang