Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48
Zawartość opakowania: 20 szt.

Heitmann chusteczki przywracające tkaninom biel. Działają we wszystkich zakresach temperatur od 20C . Bez wybielaczy. Również do delikatnych tkanin za wyjątkiem wełny i jedwabiu.

Aktywny składnik zawarty w chusteczkach może sprawić, że chusteczki będą miały przed praniem żółty kolor. W procesie prania aktywny składnik jest całkowicie rozpuszczany, nie pozostawia na tkaninach żadnych resztek.  

Kremy przeciwsłoneczne zawierające filtry UVA i UVB mogą pozostawiać na białych tkaninach żółte plamy, które często uwidoczniają się dopiero po pierwszym praniu. Takie plamy nie powstają przez użycie chusteczek wybielających. Chusteczki ich nie usuwają.

Sposób użycia: włożyć białe ubrania do pralki. Proszek do prania dodać jak zwykle. Umieścić w bębnie 1 chusteczkę  i rozpocząć proces prania. Po zakończeniu prania zużytą chusteczkę wyrzucić zgodnie z zasadami gospodarowania śmieciami.

Przestrzegać wskazówek dotyczących pielęgnacji tkanin znajdujących się na metce. Nie stosować do tekstyliów zawierających wybielacze optyczne. Nie nadaje się do wełny i jedwabiu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Opakowanie zawiera 20 chusteczek.

Kod: 4052400030107

Opakowanie zbiorcze

  • Liczba sztuk w opakowaniu zbiorczym - kartonie:: 

    6

Kod

  • Kod kreskowy: 

    4052400030107

Język:

  • Język:: 

    DE