Wczytuję dane...
Zawartość opakowania: 105 szt.

Fairy Platnium PLUS All in One Lemon kapsułki do zmywarek. Skutecznie usuwają nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia i tłuszcz, aby umyte naczynia zawsze były czyste i lśniące. Neutralizują nieprzyjemne zapachy w zmywarce. Rozpuszczają się znacznie szybciej niż tradycyjne prasowane tabletki co wpływa na zwiększenie skuteczności ich działania. Są łatwe w użyciu.Wyjątkowa moc czyszczenia, 12 funkcji.

Każda kapsułka składa się z kilku komór, które zawierają różnego rodzaju składniki czyszczące. Proszek zawarty w kapsułce Fairy zawiera skutecznie działające enzymy, które usuwają zaschnięte reszki jedzenia, zabrudzenia i tłuszcze. Ponadto kapsułka ma funkcję soli, funkcję ochrony szkła i srebra, wspomaganie płukania naczyń, nabłyszczanie. Kapsułki usuwają także tłuszcz z filtra i rur odpływowych zmywarki. Działają skutecznie w krótkich cyklach zmywania.

Nowa technologia Anti-Dul sprawia, że nagromadzony z czasem osad na naczyniach zostaje usunięty, przywraca naczyniom ich pierwotny blask.

Sposób użycia: umieścić kapsułkę w szufladce dozownika zmywarki. Nie dotykać kapsułek wilgotnymi rękami, nie rozrywać i nie przebijać komór kapsułki. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu poza zasięgiem dzieci.

Opis wielojęzyczny w tym PL.

Opakowanie zawiera 105 kapsułek.

Kod: 8001841071374

 

Opakowanie zbiorcze

  • Liczba sztuk w opakowaniu zbiorczym - kartonie:: 

    4

Kod

  • Kod kreskowy: 

    8001841003078

Język:

  • Język:: 

    Multi_PL