Wczytuję dane...

Duzzit Hot Iron Cleaner pasta do czyszczenia żelazek, usuwa zanieczyszczenia nagromadzone na stopie żelazka, w tym przypalone tkaniny syntetyczne, krochmal itp. Pozostałości te mogą obniżyć wydajność żelazka i prowadzić do niepożądanego przenoszenia zabrudzeń między ubraniami.

Łatwy w użyciu, gdy żelazko jest gorące.

Sposób użycia: upewnij się, że żelazko jest nadal gorące, aby uzyskać najlepsze wyniki, użyj natychmiast po intensywnym użyciu żelazka. Wyciśnij około 5 cm pasty z tubki na starą 100% bawełnianą szmatkę. Ruchem okrężnym rozprowadź pastę po całej stopie żelazka. Za pomocą czystej części szmatki wytrzyj stopę do czysta, usuwając wszelkie ślady pasty (szczególnie z otworów wentylacyjnych pary).

Uwaga: zapoznaj się z instrukcją czyszczenia urządzenia, wyjmij wtyczkę urządzenia z gniazdka, zachowaj ostrożność, gdy żelazko jest gorące. Nie używaj syntetycznej ściereczki do czyszczenia, ponieważ spowoduje to zwiększenie oporu. Nie używaj na zimnym żelazku. Nadmiar pasty może zabrudzić tkaninę, zapewnij całkowite jej usunięcie podczas czyszczenia.

Pojemność: 70 ml

Kod: 5053249012414

Opakowanie zbiorcze

  • Liczba sztuk w opakowaniu zbiorczym - kartonie:: 

    12

Kod

  • Kod kreskowy: 

    5053249012414

Język:

  • Język:: 

    GB