Wczytuję dane...
Zawartość opakowania: 37 szt.

Fairy Platnium PLUS All in One kapsułki do zmywarek. Skutecznie usuwają nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia i tłuszcz, aby umyte naczynia zawsze były czyste i lśniące. Neutralizują nieprzyjemne zapachy w zmywarce. Rozpuszczają się znacznie szybciej niż tradycyjne prasowane tabletki co wpływa na zwiększenie skuteczności ich działania. Są łatwe w użyciu.

Każda kapsułka składa się z kilku komór, które zawierają różnego rodzaju składniki czyszczące. Proszek zawarty w kapsułce Fairy zawiera skutecznie działające enzymy, które usuwają zaschnięte reszki jedzenia, zabrudzenia i tłuszcze. Ponadto kapsułka ma funkcję soli, funkcję ochrony szkła i srebra, wspomaganie płukania naczyń, nabłyszczanie. Kapsułki usuwają także tłuszcz z filtra i rur odpływowych zmywarki. Nowa technologia Anti-Dul sprawia, że nagromadzony z czasem osad na naczyniach zostaje usunięty, przywraca naczyniom ich pierwotny blask.

Sposób użycia: umieścić kapsułkę w szufladce dozownika zmywarki. Nie dotykać kapsułek wilgotnymi rękami, nie rozrywać i nie przebijać komór kapsułki. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu.

Opakowanie zawiera 37 kapsułek.

Opis wielojęzyczny w tym PL.

Kod: 8001841003009

 

Opakowanie zbiorcze

  • Liczba sztuk w opakowaniu zbiorczym - kartonie:: 

    4

Kod

  • Kod kreskowy: 

    8001841003009

Język:

  • Język:: 

    Multi_PL