Wczytuję dane...

Dr Beckmann innowacyjne ściereczki w specjalnych pojemniczkach do usuwania plam.  Idealny, mały format – zmieści się w każdej kieszeni, torebce. Niezbędny w podróży, pracy, imprezie. Pozwala szybko i skutecznie usuwać świeże plamy natychmiast po ich powstaniu. 3 aplikacje.

Dzięki inteligentnemu systemowi dwukomorowemu materiał i odplamiacz są rozdzielane, dopóki nie zostaną użyte. Tylko po wepchnięciu do środka puszki materiał w wewnętrznej komorze zasysa ciekły roztwór zewnętrznej komory, a świeżo nasączony plaster jest gotowy do usunięcia plam.

Sposób użycia: umieścić pojemnik na twardej powierzchni, nacisnąć obszar perforacji aż do usłyszenia kliknięcia. Odczekać 10 sekund aż ściereczka wchłonie płyn i wysunie się do góry. Złożyć ściereczkę do rozmiaru plamy, lekko dociskając pocierać plamę.  Następnie wytrzeć miejsce czyszczenia wilgotną, czystą ściereczką. Przed  użyciem zapoznać się instrukcją czyszczenia na metce odzieży. W przypadku wątpliwości sprawdzić trwałość koloru w niewidocznym miejscu. W przypadku intensywnych plam zaleca się umieszczenie chłonnej białej szmatki pod plamą.

Kraj pochodzenia: Niemcy

Opakowanie zawiera 3 pojemniki /3 x 4ml/

Kod: 4008455018218

 

Opakowanie zbiorcze

  • Liczba sztuk w opakowaniu zbiorczym - kartonie:: 

    6

Kod

  • Kod kreskowy: 

    4 008 455 018 218

Język:

  • Język:: 

    DE